Gdzie jesteś?

Proszę się przyznać kto mi zabrał pilot od aparatu! Mam jednego podejrzanego, ale twierdzi uparcie, że on na 100% nie ruszał mojego pomocnika. Cóż, przetrząsnęłam już wszystkie możliwe schowki i nie ma. Zawsze odkładam go do pudełeczka a tu taka niemiła niespodzianka.

Byłam dziś w Tomaszowie i wydawał mi się jakiś bardziej szary niż zwykle. Rozbawiła mnie jedna z reklam sklepu z wędlinami. Dokładnie nie pamiętam, ale pojawił się tam tekst 'najlepsze świnie w mieście'. Ktoś ma niezłą wyobraźnię. (Muszę następnym razem zrobić fotkę.) Przebudowa centrum zdaje się nie mieć końca, wszystko wygląda jak pobojowisko a kiedy skończą tego nie wie nikt. W sumie w Tomaszowie niewiele się zmieniło od czasów kiedy chodziłam tam do liceum a to już ponad 10 lat. Wszystkie bliskie mi osoby się wyprowadziły jak nie zagranicę to na drugi koniec Polski. Ogólnie teraz jak wszyscy jesteśmy dorosłymi to trudno się zgadać z kimkolwiek chociażby na herbatę. Każdy gdzieś pędzi i nie ma czasu na nic. Bycie dorosłym jest trudne i nie zawsze fajne a pamiętam jak jeszcze niedawno nie mogłam się doczekać osiemnastki. Ech. Cóż, takie życie.

CONVERSATION

3 komentarzy:

 1. Dokładnie - ja też nosiłam do tej pory moje workery, ale zrobiło się tak ciepło, że już się nie nadają na tą pogodę. Polecam takie rockowe kowbojki - świetnie się prezentują z jeansami, jak i legginsami :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja wielu znajomych nie widziałam od czasu skończenia liceum...

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieję że wkrótce się znajdzie! :) Ja zwykle mam tak, że przeszukam wszystkie szafki w poszukiwaniu tej zagubionej rzeczy, powiem mamie, a ona otworzy tą samą szafkę i znajdzie tą rzecz. No ale to taka magia :D Reklama kluczem do sukcesu, nie ma co :) Przykre jest to, że czasami ludzie którzy byli nam bardzo bliscy dawniej, teraz nie odezwą się, żeby zapytać co u nas, żeby porozmawiać.

  OdpowiedzUsuń